Inspirujte v soutěži Adapterra Awards

Nominujte svůj projekt a inspirujte v soutěži #jaknaklima. Do 31. března 2022. Soutěž Adapterra Awards právě nyní hledá a oceňuje dobré příklady adaptačních opatření na klimatickou změnu. Zapojte se i vy a vaše organizace se svými projekty. Přihlásit je můžete do 31. března 2022.

Vaše projekty se kromě ocenění mohou stát i součástí unikátní databáze příkladů dobré praxe, díky které inspirujeme široký okruh lidí, odborníků i veřejnosti. Již nyní obsahuje více než 150 zajímavých řešení a čerpá z ní například i Pakt starostů a primátorů pro šíření inspirace napříč Evropou.

Nominovat projekty můžete na 
https://www.adapterraawards.cz/nominace.

Přihlásit projekt je možné do čtyř kategorií – Volná krajina (revitalizace toků, obnova tradičního hospodaření, rozdělování zemědělských pozemků, mokřady, výsadby aj.), Zastavěná území (veřejný prostor ve městě i budovy, zeleno-modrá infrastruktura, hospodaření s vodou), Pracovní prostředí (budovy firem, pracovní komplexy, továrny a jejich okolí aj.) a také Náš domov (soukromé rodinné domy a jejich okolí).

Přihlásit projekt může vlastník, investor, projektant (architekt), realizátor (zhotovitel) – poslední dva se souhlasem vlastníka.

Více informací o nimonaci a průběhu soutěže se dozvíte na Nominace – Adapterra Awards.

 

 

Naši partneři

priprav-brno vut-brno svaz-zakladani-a-udrzby-zelene nadace-partnerstvi sfzp