Pozvánka na debatu Sedmé generace
Hosté debaty:
- Ivo Kropáček z Hnutí DUHA,
- Renata Placková z Ekologického institutu Veronica,
- Jana Suzová ze SAKO Brno.
Moderuje: Štěpán Jindra z redakce Sedmé generace.
Kdy: 19. 5. 2026, od 18 do cca 20 hodin.
Kde: Brno, Cvrček na skle, atrium v přízemí Domu Skleněná louka, Kounicova 23, Brno.
Akce je zdarma.
Téma? Biocirkularita a bioodpad. Jak se skutečně posunout v třídění bioodpadu v Brně? Která evropská města jsou inspirativní? Pomohou v tom Brnu velké investice?










