Pozvánka na debatu Sedmé generace

Hosté debaty:

  • Ivo Kropáček z Hnutí DUHA,
  • Renata Placková z Ekologického institutu Veronica,
  • Jana Suzová ze SAKO Brno.

Moderuje: Štěpán Jindra z redakce Sedmé generace.

Kdy: 19. 5. 2026, od 18 do cca 20 hodin.

Kde: Brno, Cvrček na skle, atrium v přízemí Domu Skleněná louka, Kounicova 23, Brno.

Akce je zdarma. 

Téma? Biocirkularita a bioodpad. Jak se skutečně posunout v třídění bioodpadu v Brně? Která evropská města jsou inspirativní? Pomohou v tom Brnu velké investice?

Naši partneři

priprav-brno vut-brno svaz-zakladani-a-udrzby-zelene nadace-partnerstvi sfzp