Tuhle šalinu si nenechte ujet a zapojte se do soutěže například o elektrokoloběžku

Na Nový rok vyjede do brněnských ulic tramvaj ukrývající maskota #PripravBrno. Kdo ho uloví a fotku umístí v souladu s pravidly na sociální sítě, hraje o elektrokoloběžku, roční tarif na zapůjčení kola nebo roční šalinkartu. Tříměsíční soutěž na konci přinese radost hned deseti výhercům.

Už od prosince brázdí brněnské ulice speciálně polepená tramvaj například na trase linky č. 1 upozorňující na kampaň #PripravBrno. Na její pasažéry od ledna do konce března čeká soutěžní výzva. Pokud v ní vyfotí nálepku maskota kampaně (nebo si s ní třeba udělají selfie) a obrázek zveřejní na svém facebookovém, twitterovém nebo instagramovém profilu (pozor, zde pouze jako příspěvek, nikoli jako story), zařadí se do slosování o desítku cen. Příspěvek je nutné opatřit hashtagem #pripravbrnomaskot a označit na něm městský profil @brnomycity.

Sledujte stránky https://priprav.brno.cz/soutez/ a dozvíte se, na jaké tramvajové lince se šalina právě nachází. Nebo se koukněte přímo na stránky https://mapa.idsjmk.cz/ a vyhledejte šalinu číslo 1596.

Hlavní výhrou bude elektrokoloběžka, ve hře jsou i další ceny, jako je roční přenosná šalinkarta, vstup do Zoo nebo roční tarif na zapůjčení kola. Odměny jsou tedy převážně spojené s podporou udržitelné dopravy v Brně. Výherci budou oznámeni a ceny jim budou předány v průběhu dubna. Ze soutěžních příspěvků bude vylosováno 15 výherců pomocí aplikace pro náhodný výběr. Prvních deset soutěžících bude kontaktováno pro převzetí možné výhry, pokud se někoho z první desítky nepodaří kontaktovat, automaticky přichází na řadu další soutěžící ze zbylé pětice. Kompletní pravidla soutěže najdete na https://priprav.brno.cz/soutez/.

 

Naši partneři

priprav-brno vut-brno svaz-zakladani-a-udrzby-zelene nadace-partnerstvi sfzp