Už se jste se zapojili do soutěže s #PřipravBrno?

Již od začátku ledna jezdí po brněnských ulicích tramvaj ukrývající maskoty #PripravBrno. Kdo se sveze touto speciálně polepenou tramvají a uvnitř uloví fotku maskotů, může se zapojit do soutěže a vyhrát elektrokoloběžku nebo další zajímavé ceny. 

Soutěž probíhá od 1. 1. 2022 do 31. 03. 2022 výhradně na Instagramu, Facebooku, Twitteru pod hashtagem #pripravbrnomaskot.

Kde se právě teď šalina nachází, vám zobrazí mapa na stránce https://mapa.idsjmk.cz/, šalinu vyhledejte pod číslem 1596.

Pokud v  tramvaji #PripravBrno vyfotíte nálepku maskota kampaně (nebo si s ní třeba udělají selfie) a obrázek zveřejníte na svém facebookovém, twitterovém nebo instagramovém profilu (pozor, zde pouze jako příspěvek, nikoli jako story), zařadíte se do slosování o desítku cen. Příspěvek je nutné opatřit hashtagem #pripravbrnomaskot a označit na něm městský profil @brnomycity.

Hlavní výhrou bude elektrokoloběžka. Ve hře jsou i další ceny, jako je roční přenosná šalinkarta, vstup do Zoo nebo roční tarif na zapůjčení kola. Odměny jsou převážně spojené s podporou udržitelné dopravy v Brně. Kompletní pravidla soutěže najdete v záložce SOUTĚŽ.

Jak na to, vám poradí naši maskoti!

Naši partneři

priprav-brno vut-brno svaz-zakladani-a-udrzby-zelene nadace-partnerstvi sfzp