Nabídka pracovního místa „Referent pro ekologickou výchovu“, Odbor životního prostředí

Je vám blízké téma ekologie v kombinaci s osvětou a vzděláváním? Ovládáte základy marketingu a IT? Čtěte dál a staňte se součástí našeho týmu!

Charakteristika pozice:

Budete zajišťovat rozsáhlou a cílenou osvětovou činnost. Informujete veřejnost o činnostech Odboru životního prostředí, projektech souvisejících s ochranou klimatu. Podílíte se při správě a nasazení online marketingových kampaní. Spolupracujete při přípravě akcí spojených s činností Odboru životního prostředí. Aktivně spravujete weby ekodotace.brno.cz a priprav.brno.cz v redakčním systému WordPress. Zajišťujete propagaci celého Odboru životního prostředí a zejména kampaně #PripravBrno a rovněž ve prospěch dotačních programů OŽP (ekodotace.brno.cz). Vykonáváte ediční činnost (propagační materiály – publikace, plakáty, letáky, ročenky). Zodpovídáte za administraci žádostí o dotace v rámci dotačních programů Nábřežít! a Vnitroblok! Připravujete materiál od volených orgánů města.

Nabízíme:

  • možnost trvalého vzdělávání – podpora profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, adaptační příprava a návazná školení, semináře, kurzy),
  • výbornou dostupnost – pracoviště v centru Brna,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 4 dny indispozičního volna (sick days),
  • závodní stravování,
  • a další zajímavé zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy (např. příspěvek na rekreaci, popř. penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na rekreaci dítěte, příspěvek na zdravotní péči, příspěvek na ošatné, odměna dárcům krve, odměna při životním výročí, jazykové kurzy).

Zaujala Vás pracovní pozice a chcete vědět víc nebo rovnou podat přihlášku? Více o této pracovní pozici se dozvíte v tomto odkaze  – Referent pro ekologickou výchovu, Odbor životního prostředí (VŘ č. 047/2022)

 

Naši partneři

priprav-brno vut-brno svaz-zakladani-a-udrzby-zelene nadace-partnerstvi sfzp