ekologicka-vychova

Would you like to inform the general public across generations about ecological issues? We will gladly support your project!

The subsidy programme Ecological Education is intended primarily for those who, through education, spread awareness about improving the environment in the city of Brno. The City of Brno contributes to projects aimed at shaping relationship of children and adults to the protection and creation of the environment.

How much money will the city contribute to your project?

What are the conditions of the subsidy and how do you actually ask for it?

BUDOUCNOST CYKLODOPRAVY V BRNĚ? SLEDUJTE 26.10. V 17 HOD KULATÝ STŮL

Bezesporu jedno z nejdiskutovanějších témat územního plánu, brněnskou cyklodopravu, budou v pondělí 26.10. v rámci online kulatého stolu komentovat hosté, mezi jinými například dopravní specialisté KAMU, ale i zástupce spolku Brno na kole.

Continue Reading 23. October 2020, Aktuality

SLEDUJTE VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE ENERGY GLOBE DNE 24.10. NA ČT1

Hlasování v soutěži E.ON Energy Globe bylo ukončeno. Děkujeme všem, kteří hlasovali pro dotační program Zeleň střechám. Jak jsme v soutěži obstáli můžete sledovat dne 24.10. ve 21 hodin na ČT1.

Continue Reading 12. October 2020, Aktuality

#PripravBrno podle nové Příručky aktivního Brňana!

Že je dobré třídit odpad, zbytečně neplýtvat vodou nebo vypínat televizi, kterou nesledujeme, už všichni víme. Nově vám ale přinášíme Příručku aktivního Brňana, ve které se dočtete o spoustě dalších rad a tipů, jak se chovat zodpovědněji k životnímu prostředí.

Continue Reading 30. September 2020, Aktuality

PŘIJĎTE NA AKCI “JÁ A KLIMA” – MALÝ FESTIVAL VELKÝCH VÝZEV

V sobotu 17.10. se bude konat festival určený pro všechny, kterým není lhostejná otázka klimatické krize. Mimo jiné se dozvíte, co všechno v této oblasti podniká město Brno a zda má smysl být aktivní.

Continue Reading 18. September 2020, Aktuality

OD ZÍTŘKA 15.9. JE MOŽNÉ PODÁVAT ŽÁDOSTI V RÁMCI DOTAČNÍCH PROGRAMŮ “VNITROBLOK!! A “NÁBŘEŽÍT”!

Zítřejším dnem se v programu Grantys otevírají dva dotační programy, v rámci kterých si můžete podat elektronickou žádost o dotaci. Ozeleňte si vnitroblok a předzahrádku nebo uspořádejte eko akci na nábřeží brněnských řek!

Continue Reading 14. September 2020, Aktuality

VADÍ VÁM NEPOŘÁDEK NEBO ZÁVADY V ULICÍCH? NOVĚ MŮŽETE PROBLEMATICKÁ MÍSTA OZNAČIT DÍKY APLIKACI ZMAPUJ TO!

ZmapujTo je aplikace určená pro obce a městské části, jejich občany a návštěvníky, která výrazně usnadňuje hlášení různých závad či nepořádku na území obce.

Continue Reading 21. August 2020, Aktuality

Our partners

vut-brno svaz-zakladani-a-udrzby-zelene nadace-partnerstvi sfzpsemmo