ekologicka-vychova

Would you like to inform the general public across generations about ecological issues? We will gladly support your project!

The subsidy programme Ecological Education is intended primarily for those who, through education, spread awareness about improving the environment in the city of Brno. The City of Brno contributes to projects aimed at shaping relationship of children and adults to the protection and creation of the environment.

How much money will the city contribute to your project?

What are the conditions of the subsidy and how do you actually ask for it?

KAM S NÍM? TO JE OČ TU BĚŽÍ

Odpověď na nerudovskou otázku nám nově nabízí aplikace “Kam s ním” brněnského spolku Ukliďme Česko. Díky ní se dozvíme, jak se zbavit problematického odpadu v domácnosti. Jak to celé začalo a co vše aplikace nabízí?

Continue Reading 24. July 2020, Aktuality

ZÍTŘEJŠÍ SEMINÁŘ 9.7. BUDE VEDEN FORMOU WEBINÁŘE

Rádi bychom upozornili všechny zájemce o zítřejší seminář na téma “Zelené střechy”, že tato akce proběhne formou webináře. Podrobnější informace byly všem přihlášeným poslány na email. Pokud máte zájem, ještě stále je možné se přihlásit.

Continue Reading 08. July 2020, Aktuality

PROGRAMY “VNITROBLOK!” A “NÁBŘEŽÍT” SE BRZY OTEVŘOU. CO PŘINESOU NOVÉHO?

Oblíbené dotační programy na podporu oživení zeleně ve vnitroblocích a oživení nábřeží brněnských řek jsou pro vás nachystané i v letošním roce. Od 15.9. do 31.10. si můžete podat žádost v programu Grantys.

Continue Reading 08. July 2020, Aktuality

#PripravBrno – JE TO NA NÁS VŠECH

Dne 1.7.2020 proběhla tisková konference ke kampani #PripravBrno. Náměstek Petr Hladík vyzval Brňany k aktivnímu zapojení do procesu snižování emisí, šetření vody a energií. Symbolicky si při tom nechal obarvit vlasy na zeleno.

Continue Reading 03. July 2020, Aktuality

ZA VÝZNAMNÝMI KRAJINNÝMI PRVKY VÁS ZAVEDE NOVÁ MAPA

Čihadlo, Bosně nebo Líchy – místa zajímavá nejen svým názvem, ale také přírodní útvary, které shrnuje nová mapa připravená GIS oddělením Magistrátu města Brna.

Continue Reading 26. June 2020, Aktuality

BRNO SE SPOLU S MENDELU ZAPOJÍ DO GUERILLOVÉHO ZAHRADNIČENÍ

Brno se rozhodlo zapojit společně s Mendelovou univerzitou do projektu Guerillového zahradničení.

Continue Reading 24. June 2020, Aktuality

Our partners

vut-brno svaz-zakladani-a-udrzby-zelene nadace-partnerstvi sfzpsemmo