Ať je klima v Brně prima!

Mezinárodní den životního prostředí připadá na středu 5. června a k této příležitosti jsme pro vás připravili zábavnou i naučnou akci pro děti i dospělé Ať je klima v Brně prima, která se uskuteční v sobotu 8. června 2024 od 10 do 17 hodin v brněnské zoo.

Po celý den na vás bude čekat šest soutěžních stanovišť plné zábavy s úkoly z oblasti životního prostředí. Za vyplněný archu získá každý účastník odměnu, odvážlivci si budou poté moci vytočit hodnotnější odměnu na kole štěstí, ale pozor bude to vše nebo nic!

Kromě soutěžních stanovišť na vás čeká také stánek s malováním kamínků, poznáváním hornin nebo si budete moci nakrmit kamenožrouta! Můžete se dozvědět něco o včelím životě nebo si chvilku s dětmi odpočinout u divadélka, které pro vás bude hrát celkem 3x během akce.

Pokud se s dětmi následně vydáte do centra města, máte možnost mezi 11 a 23 hodinou vždy v celou chytit speciální kuličku z našeho brněnského orloje! Ale pozor, kuličky budou padat pouze v sobotu 8. 6, tak zkuste své štěstí!

Akce se koná za každého počasí, tak se za námi zastavte.

Naši partneři

priprav-brno vut-brno svaz-zakladani-a-udrzby-zelene nadace-partnerstvi sfzp