JAK NAKLÁDAT V TĚCHTO DNECH S ODPADEM?

Režim nakládání s odpady je v důsledku koronavirové pandemie pozměněn. Domácnosti s nenakaženými osobami postupují stejně, jak byly zvyklé, jistá opatření by však měly dodržovat rodiny s podezřením nebo potvrzenou nemocí COVID – 19. Více podrobností přinášíme v článku.
Číst dále 02. dubna 2020, Aktuality

JAK SE CHOVAT EKOLOGICKY I V DOBĚ PANDEMIE

Koronavirus je v dnešním dnech jednoznačně nejdiskutovanějším tématem, a to i z pohledu ekologie. Na jednu stranu došlo k výraznému zlepšení v oblasti snižování znečištění životního prostředí, na druhou stranu naopak narůstá používání jednorázových plastů, obalů a rukavic.
Číst dále 31. března 2020, Aktuality

VÁŽNĚ NEVÁŽNĚ O KLIMATICKÉ KRIZI

Brněnské Hadivadlo uchopilo aktuální téma klimatických změn a pomocí názorových střetů několika generací jej znázorňuje ve hře “NAŠI – STUDIE ROZHOVORU O KLIMATICKÉ KRIZI”. Přijďte se podívat na představení, které naznačuje, že ani hysterie, ani však pasivita není tou správnou cestou.
Číst dále 11. února 2020, Aktuality

NAVŠTIVTE “FESTIVAL ARCHITEKTURY” A BONUSOVÝ SEMINÁŘ NA TÉMA ZELENÉ STŘECHY V JEHO RÁMCI

Jak zlepšit kvalitu prostředí ve městě a stavět trvale udržitelným způsobem? Na tuto klíčovou otázku odpoví Festival architektury s tématem Stavitelství ohleduplné k životnímu prostředí. Nejvýznamnější jména a projekty udržitelné výstavby se setkají pod jednou střechou, představí funkční řešení pro budoucnost a otevřou diskusi k jejich širšímu uplatnění.
Číst dále 06. února 2020, Aktuality

Naši partneři

vut-brno svaz-zakladani-a-udrzby-zelene nadace-partnerstvi sfzp semmo