VADÍ VÁM NEPOŘÁDEK NEBO ZÁVADY V ULICÍCH? NOVĚ MŮŽETE PROBLEMATICKÁ MÍSTA OZNAČIT DÍKY APLIKACI ZMAPUJ TO!

ZmapujTo je aplikace určená pro obce a městské části, jejich občany a návštěvníky, která výrazně usnadňuje hlášení různých závad či nepořádku na území obce.

Díky mobilní aplikaci ZmapujTo má každý občan možnost jednoduchým a rychlým způsobem upozornit obec na jakoukoliv závadu či zaslat podnět. Aplikace umožňuje, aby občan zaslal fotografii konkrétního problému i jeho přesnou polohu, případně komentář.

Následné zpracování a vyhodnocení nahlášených závad je pro obec již velmi snadné. Hlášení jsou ukládána na zabezpečený a zálohovaný server, zpracovávána a průběžně předávána obci včetně geografické lokalizace, fotografie a komentáře odesílatele. Určení, které obci či městu hlášení přísluší, , je prováděno automaticky na základě lokalizace dle GPS souřadnic. Po obdržení hlášení je ze serveru automaticky odeslán e-mail odpovědným úředníkům. Na základě požadavku obce umožňuje systém vytvořit libovolné kombinace e-mailových adres a typů hlášení tak, že každý úředník obdrží upozornění na nově vzniklá hlášení v kategorii závad, která mu přísluší.

Není třeba nic instalovat, kupovat hardware ani software, vše funguje přes webový prohlížeč.

Více informací zde . Aplikaci spustíte kliknutím sem

 

Zdroj: ZmapujTo.cz

Naši partneři

priprav-brno vut-brno svaz-zakladani-a-udrzby-zelene nadace-partnerstvi sfzp